KONST / Litografier / Färglitografi 13051245
nr 1305 1245
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 240/295. Motivet: 21x30cm
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:31:35
300 kr
350 kr
450 kr